Mobil

Google bir Pixel Tablet Pro üzerinde çalışıyor olabilir

Google bize bir Pixel Tablet üzerinde çalıştığını ve 2023'te tam bir tanıtım yapılmasının beklendiğini söyledi, ancak görünen o ki, listenin henüz duyurulmamış bir Pro sürümü de sıraya giriyor.

Google bir Pixel Tablet Pro üzerinde çalışıyor olabilir

9to5Google'ınen son Android 13 kodunu inceleyen bazı kişiler, "tangorpro" kod adlı bir tabletin kanıtlarını ortaya çıkardı. Standart Pixel Tablet'in Android kodunda "tangor" kod adına sahip olduğu göz önüne alındığında, bariz bağlantıyı görebilirsiniz.

Burada ortaya çıkan diğer tek bilgi, Pixel Tablet Pro'nun standart tabletten farklı bir arka kamera sensörü kullanıyor gibi görünmesi ve kamera yükseltmelerinin iki farklı modelde olmasını beklersiniz.          

Pixel Tablet'in varlığı resmi olsa da, bununla ilgili fazla bir şey yok. Nasıl görüneceğini ve Google Pixel 6 telefonlarında bulunan aynı Tensor yonga setini çalıştıracağını biliyoruz, ancak bunun ötesinde sızıntılara ve söylentilere güveniyoruz.

Google bir Pixel Tablet Pro üzerinde çalışıyor olabilir

Liste, bir tür ekran kalemi desteğiyle gelecek gibi görünüyor – ancak bu, kalemin kutuya dahil edileceği anlamına gelmiyor. Bu arada, Android kod düzenlemeleri, mütevazı bir dizi özelliğe sahip uygun fiyatlı bir tablete baktığımızı gösteriyor. Durum böyle olursa, Google'ın daha üst düzey, premium bir model üzerinde çalışması da mantıklı olacaktır - daha önce Pad Pro ile Apple’da gördüğümüz gibi, hareket halindeyken verimlilik için daha iyi performans sunan bir şey.

Google'ın donanım yelpazesi, hemen hemen her ürün kategorisinde Apple'a karşı kafa kafaya gittiği için şimdi hızla genişliyor. Önümüzdeki ay, Google Pixel 7 telefonlarının tam tanıtımının yanı sıra Google Pixel Watch'ın ilk çıkışını görmeyi bekliyoruz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.