En önemli ve birinci sıradaki beklenti tabii ki akıllı telefon tarafında. Google’dan bu yıl Pixel ve Pixel XL olmak üzere iki yeni akıllı telefon bekliyoruz. Cihazlar, bu yıl farklı olarak, Nexus adını taşımayacak. HTC partnerliğinde üretileceği düşünülen cihazlar, adını ilk defa geçen yıl duyduğumuz “Pixel” serisi ismiyle duyurulacak. Pixel 5 inç, Pixel XL modeli ise 5.5 inç ekranla bekleniyor. 4 GB RAM, Snapdragon 821 yongası gibi üst düzey özellikler de beklentiler arasında.

Google Home hakkında yeni bilgiler!

Etkinlik sadece akıllı telefon odaklı olmayacak. Ülkemizde pek yaygın olmasa da akıllı ev ürünleri son yıllarda büyük ilgi çekmeye başladı. Amazon Echo bu ürünlerde başı çekiyor. Geçtiğimiz aylarda Google I/O 2016’da ilk defa duyurulan Google Home hakkında 4 Ekim tarihinde daha detaylı bilgilerin ortaya çıkması bekleniyor. Ürünün fiyatının 129 dolar olacağı daha önce açıklanmıştı.

Yeni Chromecast geliyor!

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.