Mobil

Google Camera 3.1 Sürümü Yayınlandı

Google Camera uygulaması 3


Google Camera uygulaması 3.1 sürüm numarasına yükseltildi. Android 6.0 Marshmallow işletim sistemli cihazlar için yayınlanan Google Camera 3.1 güncellemesi, arayüz değişiklikleri ve geliştirmelerle yayınlandı.

1447983868_google-camera-update-3.1-640x376.jpg

Google Camera 3.1 Sürümü Yayınlandı

Android 6.0 Marshmallow işletim sistemli cihazlar için yayınlanan Google Camera 3.1 güncellemesi arayüz tarafında güncellemeler içeriyor. Fotoğraf ve video modları arasında kaydırma hareketiyle geçiş yapma özelliği uygulamaya entegre edildi. Nexus 6 modeli için Auto HDR+ modu aktif hale getirildi ve bu mod flaş açıkken bile çalışabiliyor. Nexus 6'da uygulamanın daha performanslı çalıştığı rapor edildi. Video sırasında ekrana dokunulduğunda fotoğraf çekme özelliği yerine odak noktasını değiştirme özelliği geldi.

Uygulamadan SmartBurst ve slow motion modları da çıkartıldı. Nexus 6P modeli SmartBurst devredışı olmasına rağmen seri fotoğraf çekebiliyor.

ARM 64 - Nexus 6P ve Nexus 9 için Google Camera 3.1

ARM - Nexus 6 ve Nexus 5 için Google Camera 3.1 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.