Mobil

Google Chrome beta, 3D Touch desteği eşliğinde iOS için yayınlandı

Google'ın uzun bir süredir Android platformunda yer alan Chrome beta uygulaması nihayet iOS için yayınlandı.


Google’ın 2013 yılından bu yana Android ekosisteminde yer verdiği “Google Chrome Beta” uygulaması nihayet iOS için yayınlandı. Google Chrome Beta programı tahmin ettiğiniz gibi Chrome’un henüz kararlı sürümü için çıkmayan özellikleri test ediyor. Söz konusu özellikle test sürecini başarıyla geçtikten sonra bu defa Chrome’un kararlı sürümü için yayınlanır. Bu nedenle Chrome Beta programında bazı hatalarla karşılaşmanız olası görünüyor.

1447480349_img3038.png

Google Chrome beta uygulamasını iOS için indirin!

Google, iOS için yayınladığı Chrome Beta uygulamasında 3D Touch desteğine de yer veriyor. Google Chrome Beta uygulamasını indiren iOS kullanıcıları, uygulamayı açmadan yeni sesli arama, yeni gizli sekme ya da yeni sekme açma işlemini hızlı bir şekilde Peek (dokunulan öğeyle ilgili ön izleme penceresi) ve Pop (ön izleme penceresindeki içeriği açma) özelliklerini kullanarak gerçekleştirebilecek.

iOS için Chrome beta uygulamasını indirebilmek için öncelikle beta programına kaydolmanız gerekiyor. Buradan  Chrome Beta uygulamasını indirebilirsiniz. Sayfada e-posta adresinizi girmeniz gerekiyor. Daha sonra TestFlight aracılığıyla uygulamayı indirebilmeniz için bir bağlantı linki e-posta adresinize gönderilecek. Apple’ın TestFlight uygulamasını buradan indirebilirsiniz. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.