Mobil

'Google El Yazısı Girişi' klavye uygulaması yayınlandı!

Google, Türkçe'de dahil 82 dilde el yazısı yazmanıza imkan veren "Google El Yazısı Girişi" adındaki yeni klavye uygulamasını Google Play'de yayınladı.

'Google El Yazısı Girişi' klavye uygulaması yayınlandı!

Google, geçtiğimiz dakikalarda özellikle Türkiye kullanıcılarını sevindirecek heyecan verici yeni bir uygulama yayınladı. Şirket kullanıcıların 82 dilde el yazısıyla metin yazısı yazmasına izin veren "Google El Yazısı Girişi" isimli yeni bir klavye uygulamasını Google Play'de kullanıma sundu.

1429133939_img20150416003616.jpg 

Google El Yazısı Girişi uygulaması bir kaleme gerek kalmadan telefon ve tabletinizde el yazısı yazma desteği sunuyor. Ayrıca uygulama gülen bir yüz çizdiğinizde size emoji önerisinde bulunarak onu seçmenize sağlıyor.

1429133929_img20150416003546.jpg

Google'ın ana klavye uygulamasında bulunan aynı temalara sahip ugulama dillerle birlikte 11 MB boyutuna ulaşıyor. Türkçe'de dahil birçok dili indirmenize imkan veren uygulamanın Google Play'deki sürümü ülkemiz için kullanılabilir durumda değil. Ancak aşağıdaki linkten uygulamanın APK dosyasını cihazınıza yükleyip rahatlıkla kullanabilirsiniz. 

Google El Yazısı Girişi

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.