Mobil

Google Fotoğraflar yeni özellikler ile güncellendi

Google'ın cloud tabanlı Google Fotoğraflar uygulaması yeni özellikler ile güncellendi. İşte Google Fotoğraflar'a gelen o özellikler.

Google Fotoğraflar yeni özellikler ile güncellendi

Akıllı telefonlar için cloud tabanlı en popüler fotoğraf düzenleme uygulaması olan Google Fotoğraflar, işlevselliğini daha da geliştiren yeni özellikler ile güncellendi.

Google Fotoğraflar'da artık kullanıcıların çekilen resimleri düzenleyebilmelerine ve yalnızca bir dokunuşla filtreler ile renklendirmesine olanak tanıyan yeni dinamik filtreler bulunuyor. Bu güncellemede ayrıca tamamen yeni bir filtre seti bulunuyor.

Uygulamadaki bir diğer gelişme de, gökyüzü veya suyun arka fon olduğu fotoğraflara renk katan yenilikçi bir Deep Blue özelliğinin eklenmesi. Güncelleme ile ayrıca bir fotoğrafın aydınlatma, renk ve diğer pek çok yönünü değiştirebilmesini sağlayan gelişmiş düzenleme denetimleri de ekleniyor.

Son olarak, Google Fotoğraflar artık çocuğunuzun ilk ayları, yılın önemli olayları veya zamanla gelenek gelenekleri gibi hayatınızın güzel anlarını hatırlamak için daha fazla film bir araya getirebiliyor.

1492065757_google-fotograflar.jpg

Google Fotoğraflar'ın yeni sürümü Google Play Store'daki yerini aldı. Ancak, iOS uygulaması henüz bu özellikleri henüz alamadı.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.