Mobil

Google IO’da Google Play Games tanıtılacak

Google Play baştan aşağı yenileniyor


Google Play’de bazı değişiklikler başladı bile. 15 Mayıs’ta gerçekleşecek olan Google I/O etkinliği için hazırlıklar başladı. Google’ın bu sene yeniliklerini ve geliştirmelerini göreceğimiz etkinlik için değişiklikler başladı.

Değişmesi ve yenilenmesi beklenenlerin başında Google Play geliyordu. Google Play marketinden oyunların ayrılacağı belirtiliyor. Google Play Games olarak yayınlana APK, bir çeşit Game Hub benzeri market olacak.

1368342880_google-play.jpg

En geniş market olan Android Market'ten oyunların ayrılması kullanıcılar için güzel olacak. Ayrıca uygulamaların çoğalmasıyla hem düzen hem de seçim zorlaşıyordu. Ayrıca oyunların tanıtımı iyi yapılamayınca ilgi yeterli olmuyordu. Bu sayede oyunlar için güzel bir imkan sağlanmış olacak. Ayrıca Google Play Games’ten bildirim alabilecek olan kullanıcılar yeni çıkan oyunları da takip edebilecek.

Oyun dünyası mobilde de giderek gelişiyor. Bu gelişimle mobil alanda da oyun tutkunluğu kavramı ortaya çıkıyor. Yenilikleri ve ayrıntıları 15 Mayıs’ta Google I/O konferansında göreceğiz.

Yorumlar
efrasiyab
koca kafalı ibo bit pazarında her şey var.
Cevapla
2 senedir android teller kullaniyorum boyle igrenc bir market guncellemesi gormedim
Cevapla
Misafir
bir şekilde play store yenilenmesi lazım gercekten
Cevapla
Misafir
"En geniş market olan Android marketten oyunların ayrılması kullanıcılar için güzel olacak." Android Market mi kaldı?
Cevapla
İbrahim
Bit pazarını düzenemi sokacaklarmış ha ha ha
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.