Mobil

Google Kamera, diğer Android telefonlarda da çalışıyor!

Google Kamera, Pixel ve Nexus harici diğer Android telefonlarda da çalışabiliyor. Google Kamera'nın portlanmış APK. dosyası haberimizde.

Google Kamera, diğer Android telefonlarda da çalışıyor!

Google'ın yeni özellikler ile güncellediği Google Kamera uygulaması, bildiğiniz gibi sadece Pixel ve Nexus serisi telefonlarda çalışıyordu. Pixel ve Nexus harici Android telefonlara yüklenemeyen Google Kamera uygulaması, XDA geliştiricileri sayesinde diğer Android telefonlara da geldi.

Ancak XDA geliştiricileri Google Kamera'nın HDR ve diğer özelliklerinin stabil bir şekilde çalışması için; telefonunuzun Snapdragon 820 ve daha üstü işlemciden gücünü alması gerektiğini belirtiyor.

Aktarılan bilgilere göre; Google Kamera'nın portlanmış sürümü; LG G6, OnePlus 3, OnePlus 3T, OnePlus 5 ve Samsung Galaxy S8 modellerinde sorunsuz bir şekilde çalışıyor.

Eğer bu modellerden birine sahipseniz ve Google Kamera'yı denemek istiyorsanız, aşağıdaki linkten portlanmış APK. dosyasına ulaşabilirsiniz.

Google Kamera indir

1502705162_camera-980x420.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.