Mobil

Google klavye güncellendi

3.0 sürüme yükseltilen klavye, diğer Google hizmetlerinden yararlanarak daha fazla öneri sunacak.


Google'ın ilk olarak geçtiğimiz yıl Google Play'de yer verdiği Google Klavye, 3.0 numaralı sürüme yükselti. Arama motoru devi Nexus cihazlarda yer verdiği klavyeyi Google Play'de yayınlayarak Android ekosisteminde yer alan tüm cihazların faydalanmasını sağlamakla kalmıyor, klavyeyi her geçen gün daha iyi bir noktaya taşıyor. Oldukça gelişmiş özellikler sunan ve Google Play'in bir numaralı klavyeleri olan Swiftkey ve Swype kadar olmasa da, Google Klavye bugün ciddi bir kullanıcı kitlesine ulaşmış durumda.

1395374845_google-keyboard.jpg

Yayınlanan son güncelleme klavyede yaşanan minik çaplı hataları giderirken, Google'ın sunduğu asıl yenilik ise klavyenin yazım esnasında diğer Google hizmetlerinden yararlanması oldu. Google Klavye yeni güncellemeyle diğer Google hizmetlerinde yapılan yazışmalardan faydalanarak kullanıcıya daha fazla kelime tahmini sunacak. Google Klavye'yi buradan indirebilirsiniz. 

Yenilenen Google Klavye'nin 3.0 numaralı sürüm güncellemesi henüz size ulaşmadıysa APK dosyasını alt bölümde yer alan linklerin birinden indirerek kurulumu elle yapabilirsiniz.

link 1, link 2, link 3

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.