Mobil

Google Motion Stills güncellendi

Google'ın fotoğraf üzerine geliştirdiği Motion Stills uygulaması yepyeni özellikler ile güncellendi. Motion Stills 2.0 ile gelen yenilikler haberimizde.


Google Resarch'ün gelişmiş sabitleme ve görüntü oluşturma teknolojisini kullanan Motion Stills, kısa sürede mobil cihazlar ile fotoğraf çekenler için farklı bir alternatif olmayı başarmıştı. Motion Stills ile fotoğraf çekmenin yanında kısa videolar da çekebiliyorsunuz.

Oldukça eğlenceli modları yer alan Motion Stills, iOS ve Android platformlarında Google'ın sevilen uygulamaları arasında yer alıyor. Google da kullanıcıların uygulamaya olan ilgisini boşa çıkarmamak adına Motion Stills'i bugün yeni özellikler ile güncelledi.

İlk olarak Android'deki uygulamasına güncelleme alan Motion Stills, yepyeni özellikler sunuyor. Motion Stills 2.0 ile uygulamaya arttırılmış gerçeklik (AR) modu ekleniyor. AR modu sayesinde farklı nesneleri fotoğraf ve videolarınıza gerçekci bir şekilde ekleyebilirsiniz.

Güncelleme ile ayrıca uygulamanın arayüzü daha sade ve kullanışlı bir şekilde yenileniyor. Eğer Motion Stills cihazınızda yüklüyse Play Store'dan güncelleyerek, yeni özellikleri kullanabilirsiniz.

Android için Motion Stills indir

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.