Mobil

Google Nexus 4 düşürme testi!

Google'ın akıllı telefonu Nexus 4'ün dayanıklılık videosu haberimizde.


Google'ın geçtiğimiz hafta akıllı telefonu Nexus 4'ü piyasaya sürdü. Cihaz çıktığı gün yok sattı. Şimdi LG üretimi dördüncü nesil Nexus ile hazırlanmış ilk düşürme testi videosu yayınlandı.

Nexus 4'ün teknik özelliklerine göre oldukça ucuz bir akıllı telefon olması tüketicilerden büyük ilgi görmesine neden oldu. Şimdi Fuchsphones.de sitesi, birini Youtube kanalından yayınladığı videoda iki farklı yükseklikten düşürerek telefonun dayanıklılığını test etmişler.

1353423194_nexus-4-droptest-fuchsphone-1.jpg

Nexus 4, ilk önce cep hizasından, yani yaklaşık bir metreden kaldırıma bırakılıyor. Cihazın iki tarafı da cam kaplı ve sadece ufak çizikler oluşuyor. Kulak hizasından gerçekleştirilen düşüş sonrası yeni Nexus 4'ün arka kısmında çatlaklar meydana geldi. Fakat telefon buna rağmen yine de çalışmaya devam etti. Cihazın ne kadar dayanıklı olduğunu görmek istiyorsanız bunları ve daha fazlasını aşağıda ki videoda izleyebilirsiniz.

Yorumlar
siirtli
hic gerek yok düşürme testine felan verin bi kocerin eline 24saat gecmeden 2854 parca haline gelir buna fizikte kimyasal reaksiyona uğramiş denir
Cevapla
Misafir
dusurme testine gerek yok, benim cocuga ver bes dakikada hurda olur.
Cevapla
siirtli
hic gerek yok düşürme testine felan verin bi kocerin eline 24saat gecmeden 2854 parca haline gelir buna fizikte kimyasal reaksiyona uğramiş denir
Cevapla
hepsi aynı tip oldu cihazların işlemci ram anladık ama yeni farklı donanımlar şart büyük firmalar varken insanlar tercih etmeyebilir.emeğe yazık olmasın yoksa güzel ve ucuz olucak bir cihaxa benziyor
Cevapla
serbest düşmede 1 metrede ezikler kulak hizasında serbest düşmede kırık çatlak ama çalışıyor olması iyi olsada çatlak olması üzücü.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.