Mobil

Google Nexus 4 için özür diledi!

Google, nexus 4 stoklarında yaşanan sorun için özür diledi.

Google Nexus 4 için özür diledi!

Google'ın LG ortaklığı ile piyasaya sürdüğü Nexus 4 akıllı telefon kısa sürede tükenmişti. Dev şirket, İngiltere'deki müşterilerinden Google Nexus 4 stoklarının tükenmesi nedeniyle özür diledi.

Google+'ta açıklama yapan Google İngiltere yetkilisi Dan Cobley, Nexus 4'ü bekleyen müşterilerinden özür diledi.. Cobley'in özür mesajında şu sözler yer aldı: "Şu an başınıza gelen durumun kabul edilemez olduğunun ve iletişimimizin kusurlu olduğunun farkındayım. Bu işlem sırasındaki hizmet ve iletişim sorunlarımızdan dolayı çok özür diliyorum. 3-5 günlük sevkiyat tahmini verilen müşterilerin işlemleri şu an yerine getiriliyor. Bu haftanın başlarında izleme bilgilerini içeren bir e-posta alacaksınız. Cihazını Noel öncesi alacakların sipariş işlemleri ise bu hafta tamamlanacak."

1355986671_lg-nexus-4-official.jpeg

Bu durumun LG ile yaşanan bazı sorunlardan kaynaklandığını da dile getiren Cobley, yaşanan bu durumun sorumluluğunu ortağı LG'ye yüklüyor. Google ile LG arasındaki iletişim eksikliği bu sorunların arasında olduğu söyleniyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.