Mobil

Google Now Launcher yenilendi!

Google Now Launcher ile yüklü uygulamaları hızlı ve kolay bir şekilde arayıp bulun.

Google Now Launcher yenilendi!

Google Play Store'da Android telefon başlatıcısı olarak kullanıcının gereksinimlerini karşılayacak uygulamaların seçimi çok geniş bir yelpazeye sahip olduğundan en zorlu arayışlardan biridir. Ama bazen büyük özelleştirmeleri gerektirmeyen stock bir başlatıcısı olarak stok olarak Google Now Launcher yeterli olabilir.

Yenilenen Google Now Launcher başlatıcısı tüm yüklü uygulamaların bulunduğu menüyü görüntülemeyi sağlayan bir düğme ile birlikte geliyor. Telefonunuzda onlarca uygulama olduğunu düşünürsek gerekli olanı bulmak zor olabilir. Google Search uygulamasının 5.3 veya son sürümü ile çalışan Google Now Launcher'in yeni bir özelliği var. Uygulama menüsü simgesine uzun bir dokunuşdan sonra varsayılan sanal klavyeyi açılarak yüklediğiniz uygulamalar arasında arama yapabilmeniz hızlı ve kolay hale geliyor.

Google Arama uygulamasının son sürümü henüz Play Store'da yok. Güncelleme için beklemek istemiyorsanız ve Google Now Launcher uygulamasının yeni işlevselliğini denemek istiyorsanız APK Mirror dan uygulamayı indirip manuel olarak cihazınıza yükleyebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.