Mobil

Google Pixel 2'nin en etkileyici özelliği bu olabilir

Google Pixel 2'nin amiral gemisi akıllı telefonlardan öne çıkaracak bir katil özelliği olabilir.


Google Pixel 2 serisi resmen 4 Ekim'de açıklanacak ve söylentiler Pixel 2’nin çerçevesiz ekranla gelmeyeceğini gösteriyor. Ancak, telefonu tüm diğerlerinden öne çıkaracak Google Lens adında bir amiral gemisi katili özelliği olabilir.

Sadece birkaç gün önce Google, popüler Google Fotoğraflar uygulamasının yeni bir sürümünü kullanıma sunmaya başladı. Bu kodda geliştiriciler, kameraya etkileyici süper güçler sağlayan bu güncelleme kapsamında tam işlevli bir Google Lens entegrasyonunu buldu.

Geliştiriciler hızlı bir şekilde bu yeni özelliğin üstündeydi ancak, Google hızlı bir şekilde yanlışlıkla sızdırdığı Lens'i geri çekti.

Google'ın Pixel 2 telefonunun piyasaya sürülmesiyle bunun tekrar gelmesini bekliyoruz. Google Lens sadece bir telefonla sınırlı değil ve Pixel 2'nin imza özelliklerinden biri de olabilir.

Peki, Google Lens nedir? Kamera tarafından sağlanan vizyonun üstünde akıllı bir sistem. Gördüğünüz objeyi vizörden, barkodları, kitapları, filmleri, hatta tabloları ve benzeri şeyleri tanıyın.

1505758497_google-lens-h.jpg

İşte özelliklerinin tam listesi:

Google Lens şunları belirleyebilir:

Sanat eseri

Barkodlar

Kitaplar

Binalar

Simgesel

Medya kapakları

Filmler

Müzik albümleri

Tablolar

Yerler

İlgi noktaları

Heykeller

Video oyunları

Google Lens aşağıdakileri gerçekleştirebilir:

Kartvizit eklemek

Dil çeviri

Ürün bilgisi arayın

Tarayıcınızda web adreslerini açın

Bitki ve hayvanların tanımlanması

Posterden tarihi takviminize kaydedin

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.