Mobil

Google Pixel 3 ve Pixel 3 XL yüzünü gösterdi

Google'ın yeni akıllı telefonları Google Pixel 3 ve Pixel 3 XL, FCC dökümanlarında göründü.


Hakkında birçok iddianın internetnette dolaştığı Google'ın yeni akıllı telefonlarının resmi olarak tanıtılmasına az bir süre kaldı. Pixel ailesine yeni katılacak olan Google Pixel 3 ve Pixel 3 XL, ABD'deki faaliyet gösteren Federal İletişim Komisyonu (FCC) belgelerinde göründü.

Google Pixel 3 ve Pixel 3 XL yüzünü gösterdi

Telefonlarla ilgili birçok bilgi ortaya çıkmış olsa da (mesela kutu açılım videosu) FCC dökümanlarının da yayınlanması telefonun nsatışa hazır olduğu anlamına geliyor. Komisyona gönderilen başvurular telefonun piyasaya sürülmeden önceki son adım olarak biliniyor.

Dökümanlarda görünen bilgiye göre Google Pixel 3 ve Pixel 3 XL kendi FCC ID numarasına sahip. Google daha önce OEM üreticilerin bilgilerini veriyordu. Yapılan değişiklik ile Pixel 3 ailesinin kendi FCC ID numarası verilmiş oldu.

Daha önceki sızıntılara ek olarak Pixel 3 ailesinde kablosuz şarj özelliğinin geleceği di ortaya çıktı. Pixel 3 ve Pixel 3 XL'de “WPC Şarj Modu” bulunacak ve bu da cihazın arka yüzünün cam malzemeden üretildiği anlamına geliyor Ayrıca, Pixel 3 ve Pixel 3 XL ABD'deki kullanıcılar için Genişletilmiş menzilli LTE servislerini destekleyecek.

Google Pixel 3 ve Pixel 3 XL ne zaman tanıtılacak?

Henüz resmi bir açıklama gelmese de Google'ın resmi telefon modelleri olan Pixel 3 ve Pixel 3 XL'in ekim ayında tanıtılması bekleniyor. Özellikle kamera performansı ve doğrudan güncelleme almasıyla bilinen Pixel ailesinin bu yeni modelleri de sabırsızlıkla bekleniyor. Bu ailenin üyeleri resmi olarak Türkiye'de satılmıyor ve muhtemelen bu durum yeni modellerde de değişmeyecek.

Yorumlar
Mahmut
Siteniz maşallah bol bol yazı, az foto/resim.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.