Mobil

Google Pixel 3 XL modelinde komik çentik hatası

Kısa süre önce duyurulan Google Pixel 3 XL akıllı telefonunda ikinci bir çentik ortaya çıktı. Komik hata sosyal medyada alay konusu oldu.

Google Pixel 3 XL modelinde komik çentik hatası

Ekim ayı başında tanıtılan Google Pixel 3 ailesi, gelişmiş kamera özellikleri ve yüksek fiyatları ile dikkat çeken cep telefonları. Firmanın kedni modelleri olarak duyurduğu Pixel 3 ve Pixel 3 XL şimdi de komik bir hata ile gündeme geldi.

Google Pixel 3 XL modelinde komik çentik hatası

Ailenin büyük üyesi ve çentikli modeli olan Google Pixel 3 XL'de ikinci bir çentik ortaya çıktı. Telefonun sağ yan yüzünde ortaya çıkan çentik muhtemelen yazılımsal bir sorunun sonucu. Ancak komik olduğu ve kullanıcılar tarafından sosyal medyada alay konusu yapıldığı da bir gerçek.

Twitter ve Reddit gibi sosyal ağlarda rapor edilen soruna göre telefonda ikinci bir çentik ortaya çıkıyor. Konuyla ilgili Google'dan bir açıklama geldi ve açıklamada sorunu çözmek için bir yama yayınlayacaklarını belirtildi.

Daha önceki Google telefonlarında olduğu gibi yine sorunlu bir telefon olan Pixel 3 ailesinin daha önce de bazı fotoğrafları kayıt etmediği ortaya çıkmıştı. Çentik sorununda olduğu gibi fotoğraf kaydetme sorunu da Google tarafından çıkarılan bir güncelleme ile çözülmüştü.

Yorumlar
Timothy
Resmen yüzyılın bug'ı olmuş (:
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.