Mobil

Google Pixel 8 Pro renderları ortaya çıktı

Google’ın merakla beklenen yeni Pixel modeli bir kez daha kendini gösterdi. İşte Amerikalı teknoloji devinin yeni amiral gemisi.

Google Pixel 8 Pro renderları ortaya çıktı

Google, her yıl ekim ayında Pixel markalı amiral gemisi telefonlarını duyurmasıyla bilinir. Bu yıl da Pixel 8 ve Pixel 8 Pro'nun ekim ayında tanıtılması bekleniyor. Beklenen lansmandan aylar önce, ünlü sızıntı kaynağı Steve Hemmerstoffer ve SmartPrix, Pixel 8 Pro'nun CAD çizimlerini paylaştı.

Pixel 8 Pro renderları, önceki modellerinde olduğu gibi köşeli bir tasarıma sahip olmayacağını gösteriyor. Telefon, yuvarlatılmış köşelerle görülebilir. Arka paneli, üç kamerayı oval bir modülün içinde barındıran bir kamera çubuğuna sahip. Kamera çubuğu ayrıca LED flaş ve sağ tarafta bilinmeyen yeni bir sensöre sahip. Şirket logosu arka yüzeyin tam ortasına denk gelecek.

Google Pixel 8 Pro renderları ortaya çıktı - Resim : 1

Google Pixel 8 Pro renderları ortaya çıktı

Cihazın ön tarafında, üst, sol ve sağ taraflarında ince çerçeveli 6,52 inçlik düz bir ekran bulunuyor. Bununla birlikte yeni telefonun alt çerçevesi biraz kalın. Google Pixel 8 Pro üst kenarında bir mikrofon barındırırken, alt kısmında ise bir çift hoparlör ızgarası arasına yerleştirilmiş bir USB-C portu bulundurur.

Pixel 8 Pro'nun SIM tepsisi sol tarafta bulunurken, sağ kenarı bir güç düğmesi ve ses ayarı düğmesi içerir. Sızıntı, cihazın 162.6 x 76.7 x 8.7 mm ölçüsünde olduğunu ortaya koydu. Ayrıca kamera çıkıntısında, cihazın kalınlığının 12 mm'ye kadar arttığını da belirtelim.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.