Google Pixel Fold, Galaxy Z Fold 4 ve Fold 5’ten çok daha ucuza gelebilir

Amerikalı teknoloji devi Google tarafından geliştirilen Pixel Fold, en büyük rakipleri olan Galaxy Z Fold 4 ve Galaxy Z Fold 5’ten daha uygun fiyatla gelebilir.

Google Pixel Fold, Galaxy Z Fold 4 ve Fold 5’ten çok daha ucuza gelebilir

Google’ın bir süredir kendi katlanabilir akıllı telefonu üzerinde çalıştığı biliniyor. Pixel Fold ile ilgili çeşitli söylentiler ve raporlar yayınlanmış olsa da, yeni bir sızıntı fiyatı ortaya çıkardı ve bu bilginin oldukça dikkat çekici olduğu söylenebilir. İşte tüm detaylar.

Bilinen sızıntı kaynağı Yogesh Brar'dan gelen son sızıntıya göre Pixel Fold'un fiyatı 1.300 ila 1.500 dolar arasında olacak. Bu sızıntı doğruysa, Arama Motoru devinin ilk katlanabilir telefonu Samsung Galaxy Z Fold 4'ten 500 dolar daha ucuz olacak demektir. Geçen yıl piyasaya sürülen Galaxy Z Fold 4, Güney Koreli markanın en son katlanabilir modeli olarak dikkat çekerken, Samsung, ayrıca katlanabilir telefon pazarında lider konumda.

Google Pixel Fold, Galaxy Z Fold 4 ve Fold 5’ten çok daha ucuza gelebilir

Bu fiyat noktasında, Pixel Fold, Galaxy Z Fold 5'ten oldukça daha ucuz olacak gibi görünüyor. Zira Galaxy Fold 5’in çıkış fiyatının Fold 4 ile benzer olması muhtemel. Sızıntı kaynağı, Google'ın merakla beklenen Pixel Fold ve orta seviye Pixel 7a'yı Google I/O etkinliğinde tanıtacağını belirtti. Bu büyük etkinlik, muhtemelen Mayıs 2023'te düzenlenecektir. Daha önce, Pixel Fold ve Pixel 7a'nın Haziran ayında piyasaya sürüleceği düşünülüyordu.

Son olarak, Pixel 7a'nın fiyat etiketinin Pixel 6a'nın piyasaya sürülme fiyatı olan yaklaşık 450-500 dolar civarında olmasının düşünüldüğünü de bir kez daha hatırlatalım.