Mobil

Google Play Store 5.1.11 güncellemesi ile bir özellik daha eklendi

Google Play Store 5.1.11 güncellemesi ile hesap geçmişinizi gösteren Hesabım sayfası eklendi.

Google Play Store 5.1.11 güncellemesi ile bir özellik daha eklendi

Google, Android mağazası Google Play Store için küçük güncellemeler yapmayı seviyor. Google Play Store için genelde birkaç haftada bir mutlaka güncelleme yapılıyor. Çok uzun süre önce yeni özellikler ve Materyal tasarım için büyük bir güncelleme yayınlayan Google, şimdi bu tasarımı rafine ediyor ve uygulamaya Hesabım adı ile bir sayfa ekliyor.

Yeni yapılan güncelleme ile Hesabım adında büyük bir özellik eklendi. Hesabım sayfası yeni banka ve kredi kartları eklemek dahil birkaç seçeneğin yanı sıra, Google Play kredisi satın alma, PayPal bilgileri eklemek ve kurtarıcı hediye kartları gibi birkaç seçenek sunacak. Böylece bu sayfada tüm ödeme bilgilerini ve sipariş geçmişini kolayca inceleyebileceksiniz.

1417776370_google-play-store.png

Ayrıca güncellemede bazı görsel ince ayarlar da mevcut. Önceki sürümlerde her Play Store bölümünde bildirim çubuğu renk değiştirme seçeneği vardı ve şimdi bu seçenek hesap sayfasına alındı.

Güncelleme yeni başladı ve size ulaşması birkaç hafta sürebilir.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.