Mobil

Google Play Store güncellendi [APK dosyası indir]

Google Play Store için yayınlanan güncelleme hata düzeltmeleri içeriyor.


Google, Android işletim sisteminin resmi uygulama mağazası Play Store için yeni bir güncelleme başlattı. Güncellemeyle birlikte 5.2.12 numaralı sürüme yükseltilen Play Store'da gözle görülür bir değişiklik gözlenmese de, uygulama mağazası kullanıcılar tarafından rapor edilen birçok hatadan arındırılıyor. 

Hata düzeltmeleri içeren güncelleme sonrası AndroidPolice sitesi Google Play'in yeni APK dosyasını analiz etti ve Google'ın geleceğe dönük getireceği bazı yenilikleri ortaya çıkardı.

1423431395_screenshot2015-02-08-12-20-14.png

Görünüşe bakılırsa Google uygulama detaylarına ait yeni bir düzenleme üzerinde çalışıyor. Ayrıca kurumsal yapılar için de bir dizi yenilik ya da düzenleme yolda. Önümüzdeki dönemlerde Google kurumsal hesapların açılmasına izin verecek. Şirket ağı ya da VPN'ye bağlıyken çalışanlar bu ortak hesaptan uygulamalar indirebilecek.

Google Play Store'da bizleri bekleyen yenilikler bunlarla sınırlı değil. Play Store'da kullanıcılara özel indirimler mümkün hale geliyor. Google indirimler için çekler hazırlıyor ve bu çekler aşağıdaki gibi simgelenecek.

1423430927_nexus2ceeiconsthumb.png

Google Play'e eklenecek diğer yenilikler; Play Store hakkında kullanıcılara uygulanacak kısa bir anket çalışması ve kullanıcılara konumlarını reddetmelerini sağlayan bir düzenleme olacak.

Google Play Store'un en güncel sürümünü BURADAN indirebilirsiniz. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.