Mobil

Google Play Store'a yeni özellik geldi!

Google Play Store için yapılan yenlik hoşunuza gidecek.


Eğer Android akıllı telefon kullanıyorsanız, yeni getirilen güncelleme yaparken size büyük avantaj sağlayacak akıllı uygulama güncelleme özelliği çok hoşunuza gidecek.

Google, bu yıl düzenlediği I/O etkinliğinde Android 4.1 Jelly Bean'u resmi olarak duyurmuştu. Yeni Google Play Store özelliği olan akıllı uygulama güncellemeleri sonunda kullanıma hazır hale geldi. Bu işlev sayesinde Android'li mobil cihazlarda yüklü yazılımların güncellenmesi esnasında veri kullanımından ciddi oranda tasarruf sağlayacaksınız.  Bu uygulama, özellikle büyük boyutlu yazılımlar için çok büyük önem arz ediyor.

1345288150_googleplaystorehaber2.jpg

Bu yeni özellik,  güncellenen yazılımların sadece değişen ve yeni dosyaları indirerek yükseltme işlemini sağlamayı amaçlıyor. Google Play Store 3.8 sürümü ile çalışır hale geldi. Bu yeni sürümde görsel olarak da bir takım değişikler yapıldı.

Google, ayrıca istek listeleri özelliğini de aktif etti ve bu sayede kullanıcıların indirmek istedikleri yazılımlar için hesaplarında bir liste saklamasına da imkan tanıyor.

Yeni özelliği buradan indirebilirsiniz.

Yorumlar
Misafir
bu uygulamayı özellikle indirip yükledim ama bir değişiklik yok hala aynı boyutta dosya indiriyor.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.