Mobil

Google Play'de artık gerçek isimler olacak

Bundan böyle Google+'taki fotoğrafınız ve isminiz açık olarak yorumlarda görünecek.

Google Play'de artık gerçek isimler olacak

Google, mobil uygulama mağazası Google Play'de yeni bir özelliğe imza atıyor. Bu özellik ile artık gördüğünüz yorumları kimin yaptığını bileceksiniz. Çünkü Google'ın başlattığı yeni özellik sayesinde Google+ hesabınız olmadan Google Play'de yorum yapamayacaksınız. Google Play'de bir uygulamaya yorum yaptığınız zaman bundan böyle Google+'taki fotoğrafınız ve isminiz açık olarak yorumlarda görünecek.

Bu özellik sadece yeni yaptığınız yorumlarda geçerli olacak daha önce yaptığınız yorumlar yine normal Google kullanıcısı olarak görünecek.

1354029930_google-play-store-basket.jpg

Bu uygulama sayesinde yapılabilecek sahte yorumlar engellenmiş olacak. Google bu sayede, Google+ kullanıcı sayısını da artırmış olacak.

Daha öncede Eric Schmidt Google+ için, "Gerçek İsminizi Kullanmayacaksanız Google+ Kullanmayın" diyerek sosyal ağ sitesi üzerinde kullanıcıların gerçek isimleri kullanmalarını istediklerini net bir şekilde dile getirmişti.

Yorumlar
s@mi
iyi olacak.kötü yorumlar +18 kelimeler azalır.hiç bir incelemeye tabi olmadığı için millet kendisini yazıyordu,kufurbazlar kendilerini sergiliyorlardi.şimdi utanirlar artık
Cevapla
koyuk
Belki küfürün sayı azalir
Cevapla
Misafir
uygualama yorumlarında daha temiz duygular geliyor :))
Cevapla
Aynen fake kullanıcıya hayır temiz sosyal ağ Google+
Cevapla
Baran
Bence de doğru bir uygulama, geçen gün google play hesap ismini değiştirmeye çalıştım, gerçekten olmuyor. Hatta o zaman kızmıştım ama böyle bir uygulama olduğunu anlayınca hak verdim. Bu arada gmail de orjinal isminiz kayıtlıysa otomatik değişiyor bilginoze
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.