Google Play'den en çok indirilen 10 uygulama! - Page 1

Facebook


İndirme linki: Facebook
Arkadaşlarınızla, ailenizle ve ortak ilgi alanlarına sahip olduğunuz kişilerle bağlantı kurabileceğiniz, en sevdiğiniz içerikleri izleyebileceğiniz, alışveriş yapabileceğiniz veya sadece topluluğunuzla zaman geçirebileceğiniz Facebook hala en çok inidirilen uygulamalardan biri.

Google Play'den en çok indirilen 10 uygulama! - Page 2

Messenger


İndirme linki: Messenger
Messenger Facebook'un yarattığı ve geliştirdiği yazılı, sesli ve görüntülü haberleşme sağlayabilen bir anlık mesajlaşma servisi ve yazılım uygulamasıdır. Facebook'un web-tabanlı sohbet özelliği ile entegredir

Google Play'den en çok indirilen 10 uygulama! - Page 3

WhatsApp


İndirme linki: WhatsApp
En popüler mesajlaşma uygulamalardan biri haline gelen WhatsApp'ta arkadaşlarınız ve ailenizle mesajlaşabilmeniz veya onları arayabilmeniz için telefonunuzun İnternet bağlantısı kullanılır. WhatsApp kullanmak için herhangi bir üyelik ücreti ödemenize gerek yoktur.

Google Play'den en çok indirilen 10 uygulama! - Page 4

TikTok


İndirme linki: TikTok
TikTok veya Çin'de bilinen adıyla Douyin, video oluşturma ve paylaşmanın yanı sıra canlı yayın imkanı sağlayan bir sosyal medya uygulamasıdır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.