Mobil

Google sürekli olarak duruyor hatası çözüldü!

Bugün pek çok kullanıcı Google sürekli duruyor hatası ile karşılaştı. Peki bu hatanın çözümü nasıl? Sizler için detaylı bir şekilde anlattık.

Google sürekli olarak duruyor hatası çözüldü!

Bugün Android kullanıcıları ilginç bir hata ile karşı karşıya kaldı. Pek çok kullanıcı Google duruyor hatası ile karşılaştı. Bu durum ne yazık ki telefonu da kullanılamaz hale getiriyordu.

Peki Google sürekli duruyor hatası için çözüm yöntemi ne? Aslında bu hatanın çözümünün hayli basit olduğunu söyleyebiliriz. Yapmanız gereken şey Google Play'e gidip mevcut Google uygulamasını kaldırmak.

Dilerseniz buradaki linke tıklayarak direkt kaldıracağınız Google uygulamasına erişebilirsiniz. Uygulamayı kaldırdığınızda telefonunuzdaki hata da ortadan kalkmış olacaktır.

Google sürekli olarak duruyor hatası çözüldü!

Eğer Google sürekli olarak duruyor hatası ile ilgili bildirim almaya devam ediyorsanız deneyeceğiniz bir yöntem daha var. O da uygulama ayarlarından Google'ı devre dışı bırakmak.

Burada karar tamamen sizin. İki yöntem de hatayı giderebiliyor. Yapmanız gereken tek şey uygulamak.

Zaman zaman Android tarafında bu tarz hatalarla karşılaşıyoruz. Neyse ki çözümler basit oluyor. Daha önce de benzer sorunlar görülmüştü. Bu sorunların temel sebebi ise tam olarak bilinmiyor. Yani durup dururken Android telefonların çok büyük bir bölümünün neden böyle bir hata verdiği şimdilik belirsiz.

Öte yandan Google da bu tarz hatalarla ilgili bir açıklama yapmıyor. Yani böyle bir hata ortaya çıktı şunu yapın, bunu deneyin düzelir minvalinde bir açıklama gelmiyor. Belki bu sefer bir açıklama gelir. Bekleyip göreceğiz.

Yorumlar
Bahadir Ömer Hamamcioglu1967
Bemde de hata verdi. Google uninstall yaptım. Tekrar kurdum düzeldi
Cevapla
yakup
ayarlar uygulamaya girin depolama verileri silin önbelleği silin sildiğinizde ekrana çıkacaktır kapat deyin play store girin ekranda yine çıkacaktır kapat deyin güncellemeler vardır onları güncelleyin güncellemeler bitince telefonu yeniden başlat sorun çözülecektir
Cevapla
Ahmet Aykut
Play store yi açın. Güncellemeleri denetleyin, varsa tüm güncellemeleri yükleyin. Güncelleme işlemi bitince hata ortadan kayboluyor. Devam ederse telefonu kapatıp tekrar açın. Ben bu şekilde çözdüm. iyi günler..
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.