Mobil

Google tarayıcısına yeni Play butonu eklendi

Google ana sayfasına, Google Play Store'a doğrudan giriş yapan bir buton ekledi.


Android Market, dünyanın en çok kullanılan mobil işletim sistemlerinden Google'ın Android kullanıcıları için sunmuş olduğu uygulama merkeziydi. Daha sonra Android Market olan adını, Google Play Store olarak değiştirdi. Türkiye'ye geleli henüz çok geçmedi ama tam anlamıylada geçiş sağlanamamıştı.

1332841450_google-play.jpg

Önceki haftalarda tam anlamıyla açılamayan Google Play Store'un geleceği ve full uyumlulukla Türkiye'ye açılacağı haberi verilmişti. Geçtiğimiz saatlerde bu uygulama gerçekleşti. Google Play Store için Türkiye'de hiçbir engel kalmadı.

1332841459_google-play1.jpg

Google bu açılım ile beraber birde yenilik yaptı ve ana sayfasına Google Play Store için yeni bir buton koydu. Google Play Store kullanıcıları artık bu Play butonu ile direk Google Play Store'a giriş yapabilecek.

Kullanıcılar artık oturum açma ve Android cihazların yanı sıra şarkı, kitaplar, filmler gibi 450.000 uygulamanın arasından seçim yapabilir.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.