Mobil

Google'den iki yeni fotoğraf uygulaması!

Google, iPhone için yeni fotoğraf ve video uygulamalarını indirime sundu.


Yazılım devi Google, iOS platformuna olan önemini bir kez daha gösterdi. Google, bugün iPhone için Selfissimo! ve Scrubbies adında iki yeni fotoğraf ve video uygulamasını ücretsiz olarak indirime sundu. Peki, bu uygulamalar ne işe yarıyor?

Selfissimo! isminden de anlaşılacağı gibi Selfie uygulaması. Selfissimo! ile siyah beyaz Selfie'leri elinizi deklanşöre dokundurmadan çekebiliyorsunuz. Selfissimo!, sizin poz verdiğinizi anlıyor ve seri bir şekilde çekime başlıyor. Her poz verişinizde ekrana dokunmadan fotoğra çeken Selfissimo!, Selfie tutkunlarının çok hoşuna gidecek.

Selfissimo! uygulamasını indirmek için tıklayın

Scrubbies ise Google'ın yeni video çekme uygulaması. Scrubbies eylemleri vurgulayan, eğlenceli yüzleri yakalayan ve anı tekrar eden şaşırtıcı video döngüleri üretmek için geliştirilen bir video uygulaması. Çektiğiniz videoları parmaklarınız ile döngüye sokabileceğiniz Scrubbies ile yaratıcı videolar çekebilirsiniz.

Scrubbies uygulamasını indirmek için tıklayın

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.