Mobil

Görüntüler yeni iPhone'lara ait değil mi?

iPhone görüntüleri sahte mi?

Görüntüler yeni iPhone'lara ait değil mi?

Bu sabah itibariyle çıkan iPhone 5S fotoğraflarının gerçeği yansıtmadığı düşünülüyor. Daha önce de paylaştığımız gibi 2013 yılında Apple 3 adet iPhone yayınlamayı planlıyor. 4.8 inç’lik iPhone Math olarak beklenen modelle birlikte bazı resimler yayınlanmıştı. Ancak resimlerin iPhone’lara ait olmadığı düşünülüyor.

İlk olarak resimde görüşen kameranın orijinal iPhone vibratorü olmadığına rastlıyoruz. Daha sonra en imkansız olmasa da beklenmeyen özelliklerden biri olan SD kart girişi bulunuyor. Ayrıca şarj portunun olduğu kısımda Apple’ın iPhone 5’te kullandığı lightning bağlantısı bulunmuyor.

1360617116_fake5s.jpg

Bunların yanı sıra kullanılan batarya da çok ucuz bir bataryaya benziyor. Bu sebeplerden dolayı yeni iPhone olarak çıkan resimlerin Apple’ın aleyhine çıkmış olacağı düşünülüyor.

1360617130_apple-iphone-5s-pictures-prove-to-be-of-cheap-clones.jpg

Apple iPhone 5S ya da Math ile ilgili ortaya çıkan bilgileri sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

Yorumlar
yusuf
ben bunu biliyorum bu çinin ürettiği çakma iphone çünkü çakma iphone 4 vardı bende çin malıydı arkasını açtım aynen böyle sd card girişi ve bununla aynı bataryası vardı .sd card girişine gelince bu giriş dışardan gözükmüyordu içini açınca vardı
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.