Mobil

Gül altın renkli iPhone 7 ve iPhone 6S yanyana! (Video)

Apple iPhone 7 ve iPhone 6S 'in gül altın renkleri yanyana görüntülendi.

Gül altın renkli iPhone 7 ve iPhone 6S yanyana! (Video)

Apple iPhone 7 hakkında bilgi ve görseller sızdırılmaya devam ediyor. Yeni yayınlanan bir videoda, iPhone 7’nin gül altın rengi aynı renkte olan iPhone 6S ile yan yana gösterilmiş.

Yan yana görülen telefonların arasındaki değişiklikler de fark edilebiliyor.  Saha önce birçok kez iddia edildiği gibi iPhone 7 olduğu iddia edilen telefonda 3.5mm’lik jak girişi bulunmuyor. Onun yerine ikinci bir hoparlör ızgarası yerleştirilmiş.

Rahatsız edici anten bantları arka kapağın alt ve üst kısımlarına taşınmış. Ayrıca iPhone 7 tüm sızıntılarda olduğu gibi büyük bir kamera merceğine sahip.

iPhone 7 lus’ın da iPhone 7 ile aynı tasarıma sahip olması ancak çift kamera ile gelmesi bekleniyor.  Ayrıca bu modelin şimdiye kadar yapılan sızıntılarında, akıllı konektör özelliği olduğu görüldü. Bu özellik ile iPad Pro’da olduğu gibi cihaz ve aksesuarlar arasında veri ve güç aktarımı yapılabiliyor.

Aşağıdaki videoda  gül altın renkli Apple iPhone 7 ve iPhone 6S’i yan yana görebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.