Mobil

Güncelleme sızdı, HTC One için Android 4.3 çok yakında!

HTC One kullanıcıları için Android 4.3 güncellemesine çok kısa bir süre kaldı.

Güncelleme sızdı, HTC One için Android 4.3 çok yakında!

Kısa süre önce Kuzey Amerika Başkanı aracılığıyla bir açıklama yapan HTC, One kullanıcıları için Android 4.3 güncellemesinin eylül sonuna kadar dağıtılacağını bildirdi. Amerikalı kullanıcılar güncelleme ile Android 4.1.2'den direkt Android 4.3'e geçecek. Avrupa ve diğer bölgelerdeki kullanıcılar ise yine eş zamanlı olarak Android 4.3 güncellemesine erişebilecek.

1378990470_htc-one.jpg

Eylül ayının ortalarına geldik ve kısa süre içerisinde One kullanıcıları için Android 4.3 güncellemesinin başlayacağı öngörülüyor. Sayılı günlerin kaldığı şu süreçte rootzwiki forum sitesinde HTC One'ın Amerikalı taşıyıcı AT&T'ye ait sürümü için Android 4.3 güncellemesinin sızdırıldığına şahit olduk. Kısa süre içerisinde uluslararası model için de güncelleme dosyasının geliştiriciler tarafından yayınlanması bekleniyor.

Güncelleme kapsamında sunulan yenilikler henüz bilinmiyor, ancak OpenGL ES 3.0, Bluetooth 4.0 LE ve sağlanacak performans artışı beklenen gelişmeler. 

Yorumlar
Misafir
espiri değil ignelemeydi
Cevapla
Misafir
Espirimiydi bu ?
Cevapla
Misafir
bu güncelleme alan arkadaşlar türkiye de mi yaşıyor biz almadık da
Cevapla
Misafir
10:27 de bana cevap veren arkadaş olmadı olmuyor...beklemekten başka çare yok.. cevap verdiğin için teşekkür ederim
Cevapla
Misafir
iyi ki htc one aldim.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.