Mobil

Güncellenen Google Takvim uygulaması akıllı öneriler getiriyor

Google Takvim uygulaması güncelledi. Uygulama artık karşımıza akıllı öneriler çıkarıyor.

Güncellenen Google Takvim uygulaması akıllı öneriler getiriyor

Google'ın mobil cihazlarda en az tercih edilen uygulamalarından biri olan “Google Takvim” için kapsamlı bir güncelleme yayınladı. Söz konusu güncelleme Android ve iOS tarafındaki uygulamaları kapsıyor. 41 yeni dil desteği daha sunmaya başlayan uygulama, güncellemeyle birlikte 54 ülkenin daha tatil bilgilerini göstermeye başlayacak.

1454136840_google-takvim.gif

Güncellemede asıl dikkat çeken yenilik ise akıllı öneriler oldu. Google Takvim uygulamasına herhangi bir etkinliği kaydetmeye başladığınızda uygulama öncelikle eşleşen diğer içerikleri karşınızı çıkarıyor. Daha sonra ise dilerseniz konum ekleyerek yol tarifi alabilirsiniz. Ayrıca etkinlik için kullanıcı ve iletişim bilgiler eklenip, kullanıcıya etkinlik için davetiye gönderilebilir. 

Güncelleme ayrıca daha basit bir silme seçeneği ve sağdan sola diller için daha gelişmiş destek sunuyor. Google Takvim uygulamasını Android için buradan, iOS içinse buradan indirebilirsiniz. 
          
          
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.