Mobil

Günün Android Oyunu - Solitaire

Windows'un vazgeçilmez oyunu Solitaire şimdi mobil cihazlarınızda!

Günün Android Oyunu - Solitaire

Microsoft'un, Windows işletim sistemi ile birlikte sunduğu, yıllarca Windows kullanıcılarının ücretsiz bir şekilde uzun süre oynadığı Solitaire oyununun mobil versiyonu Android platformuna geldi.

Solitaire Oyunu Nasıl Oynanır:

Oyunun amacı, üst soldaki destedeki kartları kullanarak ve altta sıralı şekilde dizilmiş kartları kullanarak, bu kartları cinsine göre üst sağdaki karelere sırasıyla dizmektir. Alttaki 7 destenin altındaki kapalı kartları da açmanız lazım. Üst soldaki kapalı desteye tıklayarak tek tek kartlara bakabilirsiniz. Ve bu kartları mouse ile sürükleyerek alttaki dizilerin üstüne K,Q,J,10,9,8,7,6,5,4,3,2,A sırasıyla ve bir siyah bir kırmızı olacak şekilde koymalısınız. Uygun stratejiyi kullanırsanız bu alttai 7 sıranın altındaki kapalı kartları açabilirsiniz ve en son aynı cinsteki kartları üst sağa A,2,3,4,5,6,7,8,9,10,J,O,K sırasıyla dizmelisiniz. Tüm 52'lik desteyi üst sağa cinsine göre ayırdığınız zaman oyunu tamamlamış olursunuz.

1339485297_zz.jpg

Oyunumuzu ücretsiz bir şekilde indirmek için: Google Play Store - Solitaire

Oyunumuzdan görüntüler:

1339485390_unnamed.jpg

1339485385_2.jpg


Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.