Mobil

Günün iPhone uygulaması: Ehliyet

Artık ehliyet almak ve güncel bilgilere erişmek çok kolay.

Günün iPhone uygulaması: Ehliyet

Artık ehliyet almak ve güncel bilgilere erişmek çok kolay. Arox'un geliştirdiği Ehliyet uygulaması ile aşağıdaki bilgilere ulaşabilir.
- İlkyardım Bilgisi

- Trafik ve Çevre Bilgisi

- Trafik Levhaları ve Anlamları

- Motor ve Araç Tekniği

Bu konularla ilgili sınavlara girebilirsiniz. Ayrıca uygulama sayesinde tüm geçmiş sınavlarla kendinizi test edebilirsiniz. Uygulama bunun yanında aşağıdaki bilgileri içeriyor:

- Sürücü Adaylarında Aranacak Şartlar

- Yazılı Sınav Bilgileri

- Direksiyon Sınavı Bilgileri

- Direksiyon Sınavında Dikkat Edilmesi Gerekenler

- Trafik Cezaları

1358839566_mzl.belyzvzl.320x480-75.jpg1358839580_mzl.aljuwduo.320x480-75.jpg

Ehliyet sınavları ülkemizde Milli Eğitim Bakanlığı tarafından her iki ayda bir olmak üzere yılda toplam 6 defa yapılmaktadır. Ehliyet sınavı yazılı ve uygulamalı olmak üzere iki bölümden oluşmaktadır. Ehliyet uygulamasının amacı da çalışma ortamını mobil ortama taşıyıp yazılı sınava heryerde kolayca çalışabilmeyi sağlamak, direksiyon sınavı için de bazı tavsiyeler vermektir. Ayrıca Ehliyet uygulamasını kullanmak için internet bağlantınızın olmasına da gerek yok. Uygulamayı AppStore dan bir kere indirip kurmanız yeterlidir. Sonrasında ilkyardım bilgisi, trafik ve çevre bilgisi, motor ve araç tekniği bilgisi konularına rahatlıkla çalışabilirsiniz. Uygulamanın önemli özelliklerinden birisi içerisindeki geçmiş sınavlardır. Bu geçmiş sınav testleriyle kendinizi test edip sınava hazırlıklı bir şekilde girebilirsiniz.

1358839627_mzl.dglhhfgm.320x480-75.jpg1358839654_mzl.hydlfgjf.320x480-75.jpg

Uygulamayı buradan App Store'a giderek indirebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.