Mobil

Günün sorusu: Galaxy S4, Galaxy S III satışlarını geride bırakır mı?

Galaxy S4 satış rekorları kıran Galaxy S3'ü geride bırakabilecek mi?

Günün sorusu: Galaxy S4, Galaxy S III satışlarını geride bırakır mı?

Merhaba teknolojioku.com takipçileri. Teknoloji dünyasında yaşanan gelişmeleri en hızlı ve doğru şekilde sizlere aktarmayı amaç edinerek ilerlemeye devam ediyoruz. Yine sizlerden gelen destek sayesinde büyümemizi sürdürüyoruz. Henüz yeni sayılabilecek bir platform olan teknolojioku.com sizlerle birlikte 2.yılına yaklaşırken, gün geçtikçe gelişimini sürdürmeye devam ediyor. İlerleyen dönemlerde başta site taslağı olmak üzere birçok yenilikle karşınızda olacağız.

Okuyucu ve editör arasındaki kapalı kapıları aralamak ve mümkün olduğu kadar sıcak bir aile ortamı oluşturmak nihai hedeflerimizin başında geliyor. Haberi sunup geri plana çekilme yerine sürekli okuyucu ve editörün aktif olarak yer alacağı bir platform hedefi noktasında yeni bir uygulama başlatma kararı aldık: “Günün sorusu”

Yenilik kapsamında her gün sizlere bir soru yönelteceğiz ve gelen yanıtlar neticesinde seviyeli bir tartışma ortamı oluşturmak istiyoruz. Yalnız şurada bir hatırlatma yapalım, soruları her zaman biz sormayacağız. Günün sorusu haberinde yapacağınız değerlendirmenin yanı sıra bir sonraki gün sorulacak “günün sorusu” için de önerilerinizi bekliyoruz. Haber altında yapılan yorumlara bağlı olarak bir sonraki gün sorulacak "günün sorusu" da böylelikle sizlerden gelmiş olacak. Yalnız fikirlerinizi paylaşırken isminizi ad ve soyadı şeklinde kullanmanızı rica ediyoruz. Bir sonraki gün oluşturulacak haberde "günün sorusu XXX adlı kişinin sorusu seçildi" şeklinde sunulacak.
1366785809_samsung-galaxys4-vs-s3.jpg

İlk sorumuz Samsung'un satış rakorları kıran telefonu Galaxy S III ve satış rekorları kırması beklenen yeni nesil akıllı telefonu Galaxy S4 karşılaştırması üzerine olacak. Bildiğiniz üzere Galaxy S III geçtiğimiz yıl mayıs ayında duyurulmuş ve son olarak Galaxy S4 lansmanında 50 milyon satış rakamına ulaştığı bilgisi verilmişti. Halen popüler olan ve kayda değer satışlar gerçekleştiren telefonun 60 milyon barajını göreceği herkesin malumu.

Galaxy S serisinde çıtayı sürekli yukarı doğru taşıyan Samsng, Galaxy S4’ten de oldukça umutlu. İlk gelen değerlendirmeler telefonun 80 milyon satış gerçekleştireceği yönünde. HTC One, Xperia Z ve Optimus G Pro gibi rakiplerin yanı sıra yılın ikinci yarısında iPhone 5S, X Phone ve Optimus G2 modellerinin eklenmesiyle Galaxy S4’e ciddi manada rakipler gelecek.

Telefon elbette milyonlar satacak ancak ulaşacağı satış rakamı merak uyandırıyor. Sizce Galaxy S4, Galaxy S III’ün yakaladığı başarıyı bir adım daha ileri taşıyarak 70 ya da 80 milyon satış rakamına ulaşabilir mi?

Yorumlar
inc
Bence gecemeyecek
Cevapla
hasan
benden onceki misafir s4 un kamerası kötü yazmissin ne sacma bir yazi s3 iyide s4 kötü mü birakin bu kedi ciğer olaylarını
Cevapla
metin görmez
s3 boyut olarak şuanki kullanicilara göre idealdir ama akıllı telefon sektöründe rağbet büyük ekranlı telefonlara kaymış durumda bu açidan bakilirsa ve s4ün özellik ve diger parçalarindaki üstünlukten dolayi s3 ü gecmesi muhtemeldir.teknoloji oku adresi androidde var oldugu günden beri takip ediyorum ve hergecen gun kendini yeniliyor..saygılar
Cevapla
tuna
Tasarım farklı olsaydı bence gecerdi ama bu durumda biraz zor s3 kullanıyorum gayet memnunum!
Cevapla
Misafir
geçer çok rahat geçer. geçemez diyen çoğu arkadaş gecmemesini istediği için böyle yazıyor: )
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.