Mobil

Günün sorusu: Teknolojioku nasıl olsun?

Teknolojioku'yu beraber tasarlamaya ne dersiniz?

Günün sorusu: Teknolojioku nasıl olsun?

Teknolojiden haberiniz olsun sloganı ile sizlere bir buçuk yıldır hizmet veriyoruz. Teknolojioku sitesi olarak teknolojisever okuyucularımızla bütünleştiğimizi ve bir aile olduğumuzu düşünüyoruz. Onun için yapacağımız bir yenilik için sizlerin fikrini almak istiyoruz.

Teknolojioku tamamen değişecek, tasarım, kullanım, mobil uygulamalar her şeyiyle değişime gidecek ve Nisan ayında sitenin tamamen bitirilmesini bekliyoruz.

1365187286_logo.png

Biz aramızda kullanıcılar ne ister tarzında toplantı yapıyoruz fakat bir de kullanıcılara sormak istiyoruz. Sizlere Teknolojioku'nun değişimi ile sormak istediklerimiz şu şekilde:

  • Sitede neler olmasını istiyorsunuz?
  • Köşem olsun yazılar yazarım değerlendirmeler yaparım mı diyorsunuz?
  • Haftanın genç teknoloji yazarı mı olmak düşünceniz?
  • Ya da mobilde bu sıkıntım var?
  • Şu da olsa iyi olur gibi fikirleriniz mi var?
  • Sitede sizler için sorun olan şeyler nedir?
  • Neleri daha çok görmek istersiniz?
  • Sitenin eksiklikleri sizce nelerdir?

Bu soruların cevaplarını yorum kısmından yazarak fikirlerinizi belirtirseniz, sizlere daha verimli daha göze hitap eden ve severek vakit geçirebileceğiniz bir site sunabiliriz.

Yorumlar
HAZIM
pc donanım haberine de ağırlık verin iyi çalışmalar
Cevapla
misafir
Teknoloji ile ilgili yazarların yazılarını da eklesen yalnız kaliteli olan iyi olur bence birde senin şu diğer uygulamanı AppStore Versen de ondan da yararlansak ismini unuttum sahabeler hayatının anlatıldığı uygulama...
Cevapla
ibrahim
ilk once baska firmalarin reklamini yapmayi abiraksin arada ovdugunuz yazdiginiz dunya harikasi diye yorumladiginiz aletlerin hepsi sacma sapan teknoloji gerisi seyler
Cevapla
zafer note 3
iyi bole bide yorum icin asa inme opmasin
Cevapla
maho
site harika boyle kalsin bozmayin gayet kullanisli
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.