Mobil

Günün ücretsiz iOS uygulamaları (13 Eylül)

Bugüne özel olarak ücretsiz olan ücretli iOS uygulamalarını sizler için derledik.

Günün ücretsiz iOS uygulamaları (13 Eylül)

13 Eylül tarihinde ücretsiz olan iOS uygulamaları:

Super Phantom Cat

1473768429_ashah.jpeg

Kahramanlığa soyunan bir kediyi konu alan Super Phantom Cat, eğlenceli bölümlere ve birbirinden güzel karakterlere sahip olan bir mobil oyun.

Super Phantom Cat
Block vs Block

1473768444_asha.jpeg

Bir klasik haline gelen Tetris oyunun benzeri olan Block vs Block, bilgisayara karşı yarışabileceğiniz zorlayıcı bir moda sahip.

Block vs Block
Black SMS

1473768464_hashah.jpeg

Black SMS, mesajları otomatik olarak koruma altına alan mükemmel bir uygulama. Uygulamayı kullanmak için yapmanız gereken tek şey koruma altına alınması gereken mesajları şeçmek ve bu mesajlar yerine görünecek olan şifreli mesajları yerleştirmek. Örneğin "Seni seviyorum" mesajını koruma altına almak istiyorsunuz. Black SMS, siz her "Seni seviyorum" yazışınızda bu mesajı otomatik olarak "Saat kaç" (veya belirlediğiniz başka bir cümleye) cümlesine çeviriyor. Mesaj karşıdaki kişiye sorunsuz olarak ulaşıyor ancak sizin telefonunuzda "Saat kaç" olarak görünüyor.

Black SMS
Graffiti Me!

1473768486_sahah.jpeg

Sketch Me! isimli çizim uygulamasının geliştiricileri tarafından yayımlanan uygulama, akıllı telefonunuzu boş bir duvara dönüştürüyor ve sprey boyayı elinize veriyor.

Graffiti Me!
Zentries

1473768504_saha.jpeg

Zentries, istediğiniz her şeyi yazabileceğiniz, planlamalar yapabileceğiniz ve notlar alabileceğiniz güzel bir uygulama. Uygulama, tüm bu imkanları sunmasının yanı sıra hikayenizi, haberinizi veya düşüncelerinizi paylaşabilmenizi de mümkün kılıyor.
Golfplan

1473768520_screen696x696.jpeg

Son zamanların en popüler oyunlarından golfu öğreten Golfplan, 350'den fazla profesyonel golf eğitim videosunu tek bir platform altında toplamış.

Golfplan

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.