Mobil

Haftanın en iyi Android uygulamaları -1

İşte haftanın en popüler Android uygulamaları!


Bu haftadan itibaren düzenli olarak sunacağımız, haftanın en iyi Android uygulamaları bölümünde, birbirinden ilginç uygulamalarla karşınızda olacağız. Google Play Store'a yüklenen uygulama ve oyun sayısı her geçen gün artarak devam ediyor. Her hafta farklı bir oyun ve uygulama tanıtacağımız haftalık bölümümüzde bu hafta birbirinden güzel uygulama ve oyunlar sizleri bekliyor.

Face Off

İlk olarak tanıtacağımız uygulama Face Off. Mobil cihazımız ile çektiğimiz resimler üzerinde ilginç bir uygulama yapmamıza imkan sağlayan uygulamamız, ünlü aktörlerin kostümlü hallerinin kafasını değiştirerek, çektiğimiz karedeki kişinin resmini yerleştiriyor.

Daha önce bu ve benzeri bir sürü uygulamayla karşılaşsak da, Face Off'un oldukça eğlenceli bir uygulama olduğunu söylemeden geçmeyelim. Uygulama Google Play Store üzerinden kullanıcılara ücretsiz olarak sunuluyor. Uygulamayı hemen QR kodu aracılığıyla indirebilir veya buraya tıklayarak markete gidebilirsiniz.

Classic Snake 2

Geçmişten izler taşıyan bu oyunu çok seveceksiniz. Geçtiğimiz aylarda market üzerindeki yerini alan Classic Snake 2 adlı oyun bize nostalji yaşatıyor. Oyunun arayüzü nostaljiyi tam yaşamamız için yapılmış adeta. Arayüzde yer alan 3310 simulatorü bizi eskiye götürüyor. 

Oyunu hemen QR kodunu okutarak veya Google Play Store'dan buraya tıklayarak ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

NumberCop

Haftanın en iyi Android bölümüne konuk olan diğer uygulamamız ise NumberCop. Uygulama kolay mantığıyla kullanıcıları çok büyük yüklerden kurtarabiliyor. Yapısında bulundurduğu özellikle istemediğiniz mesaj ve aramalardan rahatlıkla kurtulabiliyorsunuz. Bunlara spamlar da dahil. Özellikle alt segmentteki cihazların özelliklerini göz önüne aldığımızda bu tarz engellemelerin olmadığını düşünürsek bulunmaz bir uygulama diyebiliriz. 

Oyunu QR kodunu cihazınıza okutarak veya buraya tıklayarak ücretsiz olarak Google Play Store üzerinden indirebilirsiniz. 


UglyBooth 

Bugün sizlere kısaca bahsedeceğimiz bir diğer uygulama ise Face Off la aynı mantığını taşıyan, fotoğraflar üzerinde rahatça ve eğlenceli bir şekilde oynama yapabilmemizi sağlayan UglyBooth. Uygulama sayesinde fotoğrafını çektiğimiz herhangi kimseyi sivilceli rahatsız edici bir görüntüye sokabiliyoruz. 

Uygulamayı indirmek için QR kodu veya buraya tıklayarak market linkini kullanabilirsiniz.

Flick Shoot Pro


Haftanın en iyileri uygulamasının bu haftaki son konuğu Flick Shoot Pro. Son dönemde marketteki en popüler ücretsiz oyunlardan birisi olan Flick Shoot Pro, keyifli bir penaltı deneyimini cebinize taşıyor. Oyun içinde sizi yönlendiren yönergelerle birlikte oldukça eğlenceli bir deneyim yaşabilirsiniz. 

1374664195_04d.jpg

Oyunumuzu QR kodu kullanarak veya buraya tıklayarak market üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.