Listemizin tek ücretli uygulaması. 12.99 TL’ye App Store’da satılan uygulama Twitter’da çok vakit geçiren kullanıcılar için tasarlanmış. Standart Twitter uygulamasında sunulmayan kısayollar ve iyileştirmeler söz konusu. Ayrıca iOS 9 ile birlikte gelen ekran bölge özelliği de destekleyen cihazlarda kullanabilirsiniz.

App Store: Tweetbot 4 for Twitter (12.99 TL)

IceCream bir bulut depolama çözümü. Eğer telefonunuzda çok fazla fotoğraf varsa ve depolama alanı sorunu yaşıyorsanız, IceCream’i deneyebilirsiniz. IceCream, fotoğraflarınızın kaliteli ve yüksek çözünürlüklü versiyonlarını bulut alanına depoluyor. Size ise düşük çözünürlüklü halini sunuyor. Böylece fotoğrafların kapladığı alan size kalıyor. Fotoğraflarınızı IceCream’e yükledikten sonra bilgisayarınızdan da erişebiliyorsunuz.

Lollicam:Geçtiğimiz ay Snapchat’e eklenen “Lenses” özelliği gibi görüntünüzün üzerine efektler uygulayabildiğiniz uygulamada aynı zamanda GIF dosyaları da oluşturabiliyorsunuz. Fotoğraf ve video meraklıları için oldukça eğlenceli bir uygulama.

Grrr for Imgur:İnternetin en popüler resim paylaşma platformlarından Imgur’u telefonunuzdan kullanmak için Grrr for Imgur uygulamasını kullanabilirsiniz. Imgur isimli internet sitesinde hızlıca gezinmek ve fotoğrafları görüntülemek için güzel bir alternatif.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.