Mobil

Haftanın en iyi iPad uygulamaları

Sizler için bu haftanın en iyi iPad uygulamalarını seçtik

Haftanın en iyi iPad uygulamaları

Bir haftanın daha geride kalmasıyla en iyi haftanın seçilmiş iPad uygulamalarını sizlerle paylaşmak istedik. iPad'ler aslında tablet olmasının verdiği dezavantajla bazı uygulamaları tam olarak kullanamayor ya da yeterince etkili olmuyor. Ancak özellikle çizim uygulamaları ve iPad'ler için düşünülmüş uygulamalar da bulunuyor. İşte bu uygulamalardan bazıları:

1371305072_ku-xlarge-1.jpg
Slooh
2009 yılında çıkan uygulama zamanla geliştirilerek daha iyi bir duruma geldi. iPad'inizi teleskop olarak kullanmanın zamanı geldi. Uygulama astronomik bilgilerle donatılmış ve uzayda merak ettiğiniz yıldızları bir harita olarak ve yüksek ekran çözünürlüğüyle sizlere sunuyor. Her fotoğraf 2$ olarak belirlenen uygulama iddialı ilerleyişini sürdürüyor. 

1371305190_slo.jpg

Slooh uygulamasını indirmek için tıklayın!Crayon Physics Deluxe

HD iPad versiyonuyla bir kaç ay önce çıkan uygulama Crayon Fiziği hakkındaki merakınızı giderecek. Bir çeşit oyun olarak karşımıza çıkan uygulama çok iyi grafiklere sahip. Uygulamayı AppStore'dan 3$ fiyatla indirebilirsiniz.

1371305179_ku-xlarge-2.jpg

Uygulamayı indirmek için tıklayın!


Filedrop

iOS için AirDrop uygulaması sonunda geldi. Ancak tahmin edersiniz ki bu uygulama sadece Apple cihazları arasındaki bağlantılarda kullanılabiliyor. Neyseki bazı servisler bu sınırlı servislere alternatif olarak sunuluyor. Ücretsiz olarak gelen uygulama bilgilerinizi diğer cihazlarla da ücretsiz olarak paylaşmanıza yardımcı oluyor.

1371305168_ku-xlarge-3.jpg

Uygulamayı indirmek için tıklayın!

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.