Haftanın en iyi mobil oyunları - Page 1

Badland ismiyle çıkan ilk oyunun sevilmesinin ardından gelen Badland 2, iOS için App Store’da sizleri bekliyor. Kendine has yapısıyla dikkat çeken oyun bulmaca türünde bir platform oyundu. Hayatta kalarak bölümleri geçmeniz gerekiyor.

Haftanın en iyi mobil oyunları - Page 2

İnternet üzerinden diğer kullanıcılar ile savaşmaya hazır mısınız? Space Jet sizleri bol aksiyon dolu bir atmosfere sokmayı vaad ediyor. Arkadaşlarınızla kendi takımınızı oluşturun ve 20 farklı uzay aracından birini seçerek düşmanlara gününü gösterin. Space Jet ücretsiz olarak Android ve iOS platformlarında.

Haftanın en iyi mobil oyunları - Page 3

Metro 2033, tur bazlı bir aksiyon ve strateji oyunu. Bir nükleer patlama tüm dünyayı öldürücü radyasyon ile sarmış. Amacınız zor şartlar altında en iyi stratejiyi belirleyerek düşmanlarınızı alt etmek. Bir Rus efsanesi olan “Metro 2033″ sizlerle.

Haftanın en iyi mobil oyunları - Page 4

Yarış oyunları sevenlere için Traffic Rider iOS platformu için App Store’da sevenlerini bekliyor. Soner Kara isimli yerli geliştirici tarafından hazırlanan oyun özellikle motosiklet tutkunlarına hitap ediyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.