Clips Video Editor:Yine sadece iOS platformunda olan bir uygulama. iPhone veya iPad ile çektiğiniz videoları kolayca düzenleyebileceğiniz uygulama tamamen ücretsiz olarak App Store’da yerini alıyor. Videoları montajlayarak ses, video ve fotoğraf dosyalarını bir araya getirebilirsiniz.

Animasyona meraklıysanız bu uygulamayı çok seveceksiniz. Inkboard, telefonunuzun kamerasıyla çektiğiniz fotoğrafların üzerine eğlenceli çizgi karakterler ve animasyonlar eklemenizi sağlıyor. Inkboard, sadece App Store’da ve tamamen ücretsiz.

Geçtiğimiz günlerde duyurulan Android Wear uygulamasıyla, Android Wear işletim sistemli akıllı saatleri iPhone’unuzda kullanabilirsiniz. Android’li akıllı saatlerin özellikleri neredeyse Apple Watch gibi. Google tarafından yayınlanan uygulama tabii ki ücretsiz.

Müziğe ve özelliklede piyanoya meraklıysanız Simply Piano tam olarak sizin için. iPhone ekranında piyano egzersizleri yapılmasını sağlayan Simply Piano, App Store’da ücretsiz olarak sizi bekliyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.