Haftanın en iyi uygulamaları-1 - Page 1

Tangram:Eğer standart mobil tarayıcılardan sıkıldıysanız, Tangram imdadınıza yetişiyor. Kendine özel kısayolları ve parmak hareketleri ile kontrol edilebilen Tangram tarayıcı, ilginç bir deneyim vaad ediyor.

Haftanın en iyi uygulamaları-1 - Page 2

Microsoft Send:Microsoft Garage tarafından geliştirilen Microsoft Send, Office 365 ile birlikte çalışan bir çeşit mesajlaşma uygulaması. Uygulamayı kullanmak için karşı tarafta da yüklü olması gerekmiyor. Microsoft, e-posta deneyimini sohbet platformuna taşıdıklarını iddia ediyor.

Haftanın en iyi uygulamaları-1 - Page 3

S Health:Samsung, sadece kendi cihazlarında kullandığı S Health isimli sağlık uygulamasını tüm Android cihazlar için yayınladı. Tamamen ücretsiz olan S Health, gelişmiş sağlık uygulamalarından bir tanesi.

Haftanın en iyi uygulamaları-1 - Page 4

Move to iOS:iOS 9’un duyurulmasıyla Apple, Android için ilk uygulamasını duyurdu. Move to iOS uygulaması, Android cihazınızdaki bilgilerinizi iPhone’a taşıyor. Uygulama, taşıma işleminden sonra elinizdeki Android telefonu geri dönüşüme verebileceğinizi söylüyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.