Fast isimli uygulama Android işletim sistemli cihazlar için oldukça pratik bir uygulama. Facebook, Twitter, Instagram, YouTube, Google+ ve LinkedIn sosyal ağlardaki hesaplarınızı tek bir ekranda kontrol etmenize olanak tanıyor. Böylece her bir uygulamayı ayrı ayrı kontrol etmenize gerek kalmıyor.

Fiesta ilginç bir arkadaşlık uygulaması. Çevrenizdeki veya dünyanın herhangi bir yerindeki kullanıcılar ile irtibat kurabiliyorsunuz. Yazılı mesajlaşabiliyor, fotoğraf ve video gönderebiliyorsunuz. Modern mektup arkadaşlığı olarak da adlandırılabilir. Uygulama tamamen ücretsiz ancak sadece Android cihazlarda bulunuyor.

Chrooma Keyboard son derece sade tasarıma sahip bir klavye uygulaması. Üçüncü parti klavye uygulaması Chrooma Keyboard, özelleştirme seçenekleri ile dikkat çekiyor. Eğer yeni bir klavye arıyorsanız, kesinlikle denemeniz gerekenlerden bir tanesi.

Geçtiğimiz günlerde Microsoft tarafından duyurulan yeni alarm uygulaması Mimicker, Android için Google Play Store’da çok ilgi çekti. Uygulama yeni nesil bir alarm çözümü. Mimicker Alarm sizi uyandırmak için farklı taktiklere sahip.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.