Mobil

Haftanın en iyi yeni uygulamaları (iOS ve Android)

Bu hafta kullanıma sunulan, en iyi uygulamaları sizler için derledik.

Haftanın en iyi yeni uygulamaları (iOS ve Android)

Google Play'de veya App Store'da bulunan uygulamalardan sıkıldıysanız, bu haberimize bayılacaksınız. Sizler için 17-23 Ağustos tarihleri arasında uygulama mağazalarında kullanıma sunulan, en iyi yeni Android ve iOS uygulamalarını derledik. İşte o uygulamalar:

iOS İçin

Google Duo

1471906591_duo.jpg

Google'ın yeni uygulaması olan Google Duo, Apple'ın Facetime'ı yerine kullanabileceğiniz uygulamalardan birisi. Uygulama yüksek çözünürlüklü video görüşmesi yapmanızı mümkün kılıyor ve Knock Knock gibi ilgi çekici özelliklere sahip.

Candid

1471906607_candid.jpg

Sosyal paylaşım platformu olan Candid, istediğiniz herhangi bir konu hakkında bilgi edinmenizi veya görüşlerinizi paylaşabilmenizi mümkün kılıyor. Uygulamayı gizli kimlikle kullanmak da mümkün.

Spark Pro

1471906622_spark-pro.jpg

Son derece basit, ancak kullanışlı olan bu kamera uygulaması, birkaç fotoğraf çekerek video oluşturmanızı ve videolarınıza filtreler eklemenizi sağlıyor. Aynı zamanda uygulamayı kullanarak videonuza müzik de ekleyebilmeniz mümkün.

Fabric

1471906632_fabric.jpg

Fabric, Foursquare ile birlikte çalışan ve gezdiğiniz bölgeleri otomatik olarak hafızasına yerleştiren bir mobil uygulama. Uygulamayı kullanarak seyehatlarinizin takibini yapabilir ve hangi arkadaşınızla, hangi bölgeye gittiğinizi ve nasıl zaman geçirdiğiniz görebilirsiniz.

Love Home Swap

1471906649_hpusechanging.jpg

Love Home Swap oldukça ilginç bir uygulama. Uygulamanın amacı, bir süreliğine başka eve gitmek isteyen kişileri veya aileleri aynı yerde buluşturmak ve onların evlerini değiştirmesini mümkün kılmak. Yani eğer eski yazlığınızdan sıkıldıysanız ve yeni bir yazlık arayışındasanız, Love Home Swap'ı kullanarak bir süreliğine kalacağınız ev bulabilirsiniz.

Feed Hawk

1471906658_feed-hwak.jpg

Sürekli olarak haber takibi yapan ve güncelliğe önem veren birisiyseniz, Feed Hawk sayesinde en güncel içeriklere ulaşmanız mümkün olacaktır. Uygulama, internet sitelerinde kolayca RSS kaynağı buluyor ve haber kaynağına kaydolmanızı sağlıyor.

Yes Chef

1471906669_yes-chef.jpg

Basit ve kullanışlı bir yemek yapma uygulaması olan Yes Chef, "What do I set the oven temperature to?" ("Fırın ısısını kaça ayarlamalıyım?") gibi basit sorulara cevap verebiliyor.

Flow

1471906701_flow.jpg

Rahatlatıcı müziklere sahip olan Flow, kullanıcısının müzik ayarlarında değişiklik yapabilmesine de (kuş seslerini artırmak, yağmur sesini kısmak gibi) izin veriyor.

Android İçin

Google Duo

1471906591_duo.jpg

iOS'de olduğu gibi Android'de de kullanıma sunulan Google Duo, internet bağlantınızı kullanarak kaliteli video aramaları yapmanızı mümkün kılıyor.

Candid

1471906607_candid.jpg

Sosyal paylaşım platformu olan Candid, istediğiniz herhangi bir konu hakkında bilgi edinmenizi veya görüşlerinizi paylaşabilmenizi mümkün kılıyor. Uygulamayı gizli kimlikle kullanmak da mümkün.

N Music

1471906736_nmusic.jpg

Sıradan bir müzik çalma uygulamasından çok daha fazlası olan N Music; kendi EQ ayarına, bass artırıcıya, ses artırıcıya ve kendine özel widget'a sahip.

HomeBot

1471906763_homebot.jpg

Eğer Google Now'ı veya Google Tap'ı sık sık kullanmıyorsanız, HomeBot ile Home tuşuna basılı tutarak kısayollara erişebilirsiniz. HomeBot sayesinde akıllı telefon kullanımınızı oldukça pratik hale getirebilirsiniz.

SpaceHub

1471906774_spacehub.jpg

Uzaya ve uzay araştırmalarına meraklıysanız (aynı zamanda İngilizce biliyorsanız) SpaceHub tam size göre bir mobil uygulama. Uygulamayı kullanarak uzay araştırmaları hakkında yeni ve güncel bilgiler edinebilir, videolar izleyebilir (ISS'den gelenler de dahil) ve sürekli yenilenen fotoğraf galerisine göz atabilirsiniz.

Manga Online

1471906788_manga.jpg

Manga hayranıysanız ve sürekli manga okuyorsanız, Manga Online'ı kesinlikle kullanmalısınız. Uygulama, farklı manga kategorilerine sahip ve her kategoride okuyabileceğiniz çeşitli içerikler bulunuyor. Manga Online'ı kullanarak indirdiğiniz içerikleri internet olmadan da okuyabilirsiniz.

Video Gallery for Android Wear

1471906801_appfour-video-player-android-wear-752x490.jpg

Android cihazınızda bulunan videoları akıllı saatinizden izlemenize olanak sunan bu uygulama, her iki cihaza da sahip olan kişilerin kesinlikle indirmesi gereken uygulamalardan birisi. Akıllı saatlerdeki videoların kalitesinin düşük olduğu bilinen bir gerçek, ancak bu durum video izlemenize engel değil.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.