Haftanın en popüler Android uygulamaları - Page 1

Google Photos:
Google I/O 2015 geliştirici konferasında duyurulan Google’ın yeni fotoğraf depolama uygulaması Google Photos, sınırsız fotoğraf yükleme alanı sunuyor. Ancak tabii ki fotoğrafları sıkıştırarak bir miktar kalite kaybına yok açıyor. Eğer Google Drive alanınızı kullanmak isterseniz fotoğrafları sıkıştırmıyor falan Google Drive alanınız dolarsa, en ücret ödemek zorunda kalıyorsunuz. Bunun haricinde Google Photos tamamen ücretsiz.

Haftanın en popüler Android uygulamaları - Page 2

Chaos Rings III:
Yine Square Enix tarafından yayınlanan oyunlardan biri olan Chaos Rings III, +18 olarak sınıflandırılmış durumda. Yurtdışında 19.99 Dolar olarak ülkemizde ise 53.40 TL’den satışa çıkan oyun daha önce Nintendo 3Ds ve PS Vita platformlarında bulunuyordu. RPG sınıfında olan oyun biraz pahalı görünebilir ancak uygulama içi satın alma özelliği bu oyun içerisinde yer almıyor. 2.3 GB boyutundaki oyunun +18 (Aşırı şiddet) kategorisinde olduğunu tekrar hatırlatalım.

Haftanın en popüler Android uygulamaları - Page 3

Kamcord:
iOS platformundan tanıdğımız Kamcord uygulaması ekran görüntüsü yakalama uygulamalarından bir tanesi. En başarılı ekran görüntüsü yakalama uygulamalarından bir tanesi olan Kamcord tamamen ücretsiz ve uygulama içerisinde satın alabileceğiniz bir şey yok. Uygulama için Android işletim sistemli telefonunuza root yetkisi vermenize gerek yok ancak Android 5.x Lollipop sürümüne sahip olmanız gerek.

Haftanın en popüler Android uygulamaları - Page 4

Hitman: Sniper-
Square Enix’in efsanevi oyun serisi Hitman: Sniper, Android için mobil cihazlardaki yerini aldı. Uygulama aynı zamanda iOS platformu için de yayınlandı. 13 farklı sniper tüfek ve 150’den fazla görevle gelen oyunun boyutu yaklaşık 300 MB. Uygulama içi satın alma ve karakter geliştirme gibi özellikleri bulunan Hitman: Sniper oyunu aşırı şiddet kategorisinde ve +18 olarak sınıflandırılmış durumda.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.