KitKat'lı: LG G2 Mini

Android sürümü: Android 4.4.2 ve LG Optimus arayüzü.

Özellikler: 4.7 inç dokunmatik ekran, 1.2 GHz dört çekirdekli işlemci, LTE, HSPA+, WLAN-N, 8 MP kamera, Video kaydı, Genişletilebilir hafıza (microSD), A-GPS, MicroUSB, NFC, Bluetooth, Dörtbant GSM.

Fiyat: Yaklaşık 1200 TL

Değerlendirme: Samsung ve HTC'nin ardından LG de mini modasına katıldı. LG G2 Mini de tıpkı abisi G2 gibi KitKat'lı fakat özellikleri biraz daha düşürülmüş. Ekran boyunda 4.7 inç artık mini telefonlar için bile normal sayılsa da 540x940 piksel çözünürlük günümüzün standartının altında kalıyor.

KitKat'lı: LG L40

Android sürümü: Android 4.4.2 ve LG Optimus arayüzü.

Özellikler: 3.5 inç dokunmatik ekran, 1.2 GHz çift çekirdekli işlemci, WLAN-N, HSPA, 3 MP kamera, VGA video kaydı, Genişletilebilir hafıza (microSD), A-GPS, MicroUSB, Bluetooth, Dörtbant GSM.

Fiyat: Tahmini 550 TL (Henüz ülkemizde satışı yok)

Değerlendirme: LG'nin yeni küçük L40'ı uygun fiyatlı Android'ler listesine adını yazdırıyor. Optimus L4 II'nin halefi olarak piyasaya sürülen L40, Android'in en güncel sürümü 4.4.2'yi kullanıyor. Cebine fazla yük bindirmeden Android dünyasına küçük bir adım atmak isteyenler LG L40'ı tercih edebilir.

KitKat'lı: LG L70

Android sürümü: Android 4.4.2 ve LG Optimus arayüzü.

Özellikler: 4.5 inç dokunmatik ekran, 1.2 GHz çift çekirdekli işlemci, HSPA+, WLAN-N, 5 MP kamera, VGA video kaydı, Genişletilebilir hafıza (microSD), A-GPS, MicroUSB, Bluetooth, Dörtbant GSM.

Fiyat: Yaklaşık 600 TL

Değerlendirme: 4.5 inç ekranı, 5 MP kamerası ve uygun fiyatıyla iyi bir son model Android alternatifi.

KitKat'lı: LG L90

Android sürümü: Android 4.4.2 ve LG Optimus arayüzü.

Özellikler: 4.7 inç dokunmatik ekran, 1.2 GHz dört çekirdekli işlemci, HSPA+, WLAN-N, 8 MP kamera, HD video kaydı, Genişletilebilir hafıza (microSD), A-GPS, MicroUSB, Bluetooth, Dörtbant GSM.

Fiyat: Yaklaşık 999 TL

Değerlendirme: Büyük ekranı ve dört çekirdekli işlemcisiyle LG'nin L serisinin başını çeken L90 kaliteli bir Android deneyimi sunuyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.