iPhone X'in tam bir performans canavarı olduğu kesin. A11 Bionic işlemci, 3 GB RAM, 256 GB saklama alanı, 12 megapiksellik çift arka kamera ve 7 megapiksellik bir ön kamera bu tezi doğruluyor. Büyük çoğunluğu camdan oluşması da cabası. Ancak bu telefon her bütçeye uygun değil ve yüklü miktar ücret talep ediliyor.

iPhone 8 Plus için "en iyi normal iPhone" terimini kullanabiliriz. Zira iPhone X fazlasıyla egzantirik bir cihaz. iOS 11 işletim sistemi, 5.5 inç ekran, 3 GB RAM, 256 GB'a kadar saklamanı, çift 12 megapiksellik arka ve 7 megapiksellik ön kamera, cihazın gücüne güç katıyor. iPhone 8 Plus, iPhone X'e oranla daha ucuz.

iPhone 8, kompakt telefonları tercih eden kişilerin bir numaralı tercihi. 4.7 inçlik ekranı, 2 GB RAM'i ve iOS 11 desteğiyle kendini gösteriyor.

iPhone X ve iPhone 8 plus ile aynı kamera mimarisini kullanan, iPhone 7 Plus; iOS 11'e destek veriyor. Yine de cihazın fiyatı fazlasıyla pahalı.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.