Hangi iPhone modelini tercih etmelisiniz?

Apple pek çok iPhone modeline sahip. Peki bu akıllı telefon ailesinden hangisi sizin için uygun. Bütün modelleri tek tek değerlendirdik.
Hangi iPhone modelini tercih etmelisiniz? - Page 1
iPhone X'in tam bir performans canavarı olduğu kesin. A11 Bionic işlemci, 3 GB RAM, 256 GB saklama alanı, 12 megapiksellik çift arka kamera ve 7 megapiksellik bir ön kamera bu tezi doğruluyor. Büyük çoğunluğu camdan oluşması da cabası. Ancak bu telefon her bütçeye uygun değil ve yüklü miktar ücret talep ediliyor.
Hangi iPhone modelini tercih etmelisiniz? - Page 2
iPhone 8 Plus için "en iyi normal iPhone" terimini kullanabiliriz. Zira iPhone X fazlasıyla egzantirik bir cihaz. iOS 11 işletim sistemi, 5.5 inç ekran, 3 GB RAM, 256 GB'a kadar saklamanı, çift 12 megapiksellik arka ve 7 megapiksellik ön kamera, cihazın gücüne güç katıyor. iPhone 8 Plus, iPhone X'e oranla daha ucuz.
Hangi iPhone modelini tercih etmelisiniz? - Page 3
iPhone 8, kompakt telefonları tercih eden kişilerin bir numaralı tercihi. 4.7 inçlik ekranı, 2 GB RAM'i ve iOS 11 desteğiyle kendini gösteriyor.
Hangi iPhone modelini tercih etmelisiniz? - Page 4
iPhone X ve iPhone 8 plus ile aynı kamera mimarisini kullanan, iPhone 7 Plus; iOS 11'e destek veriyor. Yine de cihazın fiyatı fazlasıyla pahalı.
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.