Mobil

Hangi Oppo modeli Android 13'ü ne zaman alacak? İşte yanıtı

Çinli teknoloji devi Oppo, bir süredir Android 13 tabanlı ColorOS 13 güncellemesi üzerinde çalışıyordu. Duyum kanalları sonunda bu güncellemenin ne zaman geleceğini duyurdu.

Hangi Oppo modeli Android 13'ü ne zaman alacak? İşte yanıtı

Oppo akıllı telefon dünyası için son derece değerli bir isim. Sahip olduğu birçok alt marka sayesinde akıllı telefon sektörünü besleyen Oppo, yakın zamanda kullanıcılarının merakla bekledikleri Android 13 tabanlı ColorOS 13 güncellemesini servis edecek.

Çinli şirkete yakın kaynaklardan servis edilen bilgilere göre, her ne kadar henüz bu güncellemenin hangi gün geleceği tam olarak netlik kazanmamış olsa da, duyum kanalları Android 13 tabanlı ColorOS 13 güncellemesinin Ağustos ayı içerisinde geleceğinden emin.

Hatırlanacağı üzere Google, Android işletim sistemine güvenlik, verimlilik ve bellek kullanımı açısından pek çok avantaj sağlayan yeni işletim sistemi sürümünü Mayıs ayında resmen tanıtmıştı. Peki hangi Oppo modelleri bu güncellemeyi alacak? İşte Android 13 tabanlı ColorOS 13 güncellemesini alacak olan akıllı telefonların tam listesi:

- Oppo Reno 7 5G

- Oppo Reno 7 Pro 5G

- Oppo Reno 7 Lite

- Oppo Reno 7 Z 5G

- Oppo F21 Pro 5G

- Oppo Find X5 Pro

- Oppo Bul X5

- Oppo Find X5 Lite

- Oppo Reno 6 Pro 5G

- Oppo Reno 6 Pro+ 5G

- Oppo Find X3 Pro

- Oppo Find X3 Neo

- Oppo Bul X3

- Oppo Find X3 Lite

- Oppo F19 Pro+ 5G

- Oppo Reno 5 Pro+ 5G

- Oppo Reno 5 Pro 5G

- Oppo Reno 5 5G

- Oppo Reno 8 Pro+

- Oppo Reno 8 Pro

- Oppo Reno 8 Lite

- Oppo Reno 8

- Oppo A97

- Oppo A77

- Oppo K10 5G

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.