Listemizin sonuna doğru yaklaşırken yer vermek istediğimiz bir diğer marka Samsung. Firmanın güncel modellerinden biri olan Galaxy S6 Edge+, çift tarafı da kavisli bir ekrana sahip. Bu alanda rakipsiz olan telefonu beğenme ihtimaliniz yüksek. Telefonun ekranı eğimli.

IFA 2015’in yıldızı Sony Xperia Z5, kamerası ve suya dayanıklılığı ile dikkatimizi çekiyor. Ancak en iddialı tarafı kamerası. Xperia Z5, “dünyanın en hızlı odaklama yapabilen kamerası” iddiasını taşıyor. Özellikle hareketli objeleri çekerken bu fark ortaya çıkıyor.

Apple’ın kısa bir süre önce piyasaya çıkan yeni modelleri iPhone 6s ve iPhone 6s Plus’ta ilk dikkat çeken nokta 3D Touch desteği. Basınca duyarlı dokunmatik ekran, dokunmaya üçüncü boyutu kazandırmayı hedefliyor. Bir diğer dikkat çeken nokta ise Live Photos yani Canlı Fotoğraflar. Bu özellik ile fotoğraf çekme işlemi sırasında 3 saniyelik kısa videolar kayıt edebiliyor, ardından oynatabiliyorsunuz.

BlackBerry Priv: QWERTY klavye
Uzun bir sürenin ardından sessizliği bozan BlackBerry, Priv modeliyle geçtiğimiz aylarda karşımıza çıktı. Telefonun en dikkat çeken noktası, kızaklı bir yapıya sahip olması. Ekranı yukarı doğru ittiğinizde tam boy bir QWERTY klavye sizleri karşılıyor. Model henüz ülkemizde satışa çıkmadı.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.