Mobil

Hangi telefonun kamerası daha iyi? Reno 3 vs Reno 3 Pro

Kamera tarafında başarılı modellerle karşımıza çıkan Oppo’nun iki modelini karşı karşıya getirdik. Oppo Reno 3 vs Reno 3 Pro!


Bir süredir Türkiye’de de kurumsal olarak hizmet veren Oppo kısa süre önce yeni Reno modellerini ülkemizde satışa sunmuştu. Oppo Reno 3 ve Reno 3 Pro Türkiye’de biraz gecikmeli olarak satışa sunuldu. Malum bilindiği üzere Oppo şu aralar Asya pazarında Reno 4 modelleri için nabız yokluyor. Dolayısıyla Asya’da Reno4 modelleri satışa sunulmuşken, bizim hala Reno3 hakkında konuşuyor olmamız biraz absürt diyebiliriz.

Hangi telefonun kamerası daha iyi? Reno 3 vs Reno 3 Pro  

Gelelim asıl konumuza. Oppo’nun hali hazırda ülkemizde satışta olan Reno 3 ve Reno 3 Pro modellerinden hangisi kamera tarafında daha başarılı?

Malum 2 model arasında 2.500TL gibi bir fiyat farkı var. Reno 3 ülkemizde 4000TL’ye satılırken Reno3 Pro ise 6500 TL’ye satılıyor. Peki bu modelleri kamerası için tercih eden birisinin fazladan 2500 TL vermesine gerek var mı?

Bu videomuzda Oppo Reno 3 ve Reno 3 Pro modeliyle aynı açıdan çektiğimiz fotoğrafları sizler için bir araya getirdik. Dilerseniz şimdi lafı daha fazla uzatmadan sizleri iki telefon ile çektiğimiz fotoğrafları içeren video ile başbaşa bırakalım.

Videoda da görüldüğü üzere iki telefon arasında bariz bir fark var. Bu farkın 2500TL’ye değip değmeyeceği ise siz okurlarımıza kalmış durumda.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.