Mobil

Harika Nexus 6 konsept tasarımı

Lenovo böyle bir Nexus modeli üretebilir mi?

Harika Nexus 6 konsept tasarımı

Lenovo tarafından Motorola’nın satın alınması ile birlikte akıllı telefon dünyasındaki düşünceler değişti. Birkaç gün önce akıllı telefon pazarında liderlik için planları olduğunu belirten Lenovo CEO’su, şuan lider olan Samsung ve Apple’ı geçmek için çalışacaklarını söyledi.

Bu satın almadan sonra Google’ın son kez piyasaya süreceği Nexus 6 akıllı telefonu da Lenovo’nun üreteceği iddialar arasında yer aldı. Bu söylentiyle birlikte tasarımcılar harekete geçti ve konsept tasarımlarını sunmaya başladı. Bunlardan biri de yeni bir tasarımcı Jermaine Smit.

1391345193_lenovo-google-nexus-6-concept-leader.jpg

Tasarımcı Smit, Lenovo’nun Nexus 6’da kullanabileceği tasarımı konsept olarak hazırladı. Lenovo markalı Nexus 6 konsept tasarımın kenarlarında hiçbir fiziksel bir düğme bulunmuyor. Cihazın arka kısmı Motorola’nın en yeni akıllı telefonları Moto X ve Moto G modellerinin tasarımına benziyor ancak, Nexus serisi tasarımları öyle değil.

1391345249_lenovo-google-nexus-6-concept-620x348.jpg

Siz ne dersiniz, sizce Nexus 6'yı Lenovo mu üretmeli ve böyle bir tasarım ilgi görür mü?

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.